LECO N-TYPEHüceyrə Texnologiyası
SMBB Yarım Kəsilmiş Hüceyrə Texnologiyası
İkiüzlü HüceyrəModul Texnologiyaları
Əla Anti-PID Aşağı Qapaqlı Performans
Daha az İsti Nöqtə Kölgələmə Effektləri
Daha yüksək güc çıxışı Aşağı BOS və LCOE
● ISO9001:2015 Keyfiyyət İdarəetmə Sistemi
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Standart Keyfiyyət
● IEC61701/IEC62716 Duz/Duman/Ammonyak Testləri
| Günəş batareyaları | N tipli Mono |
| Hüceyrələrin sayı | 120 (6x20) |
| Ölçülər | 2172 x 1303 x 35 mm |
| Çəki | 35.0 kq |
| Ön / Arxa Şüşə | 2.0 mm örtüklü yarı temperli şüşə |
| Çərçivə | Anodlaşdırılmış alüminium ərintisi (gücləndirilmiş yüksək yüklü isteğe bağlıdır) |
| Qovşaq Qutusu | Ip68 reytinqi (keçid diodları ilə 3) |
| Çıxış Kabelləri | 4.0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Uzunluq fərdiləşdirilə bilər | |
| Konnektorlar | Mc4 ilə uyğundur |
| Mexaniki yük testi | Ön 5400Pa / Arxa 2400Pa |
| Güc Sinfi | ALEK-620ND | ALEK-625ND | ALEK-630ND | ALEK-635ND | ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimum güc (Pmax) | 620 Vt | 472W | 625 Vt | 476 Vt | 630 Vt | 480 Vt | 635 Vt | 484W | 640 Vt | 488 Vt |
| Açıq Dövrə Gərginliyi (Səs) | 43.75V | 41.13V | 43.96V | 41.33V | 44.16V | 41.52V | 44.37V | 41.71V | 44.57V | 41.90V |
| Qısa Qapanma Cərəyanı (Isc) | 18.16A | 14.72A | 18.20A | 14.76A | 18.24A | 14.80A | 18.28A | 14.84A | 18.32A | 14.88A |
| Maksimum gücdə gərginlik (Vmpp) | 36.21V | 33.98V | 36.44V | 34.20V | 36.67V | 34.41V | 36.90V | 34.62V | 37.12V | 34.83V |
| Cari Maksimum Güc (Imp) | 17.12A | 13.89A | 17.15A | 13.92A | 17.18A | 13.95A | 17.21A | 13.98A | 17.24A | 14.01A |
| MODUL SƏMƏRƏLİLİYİ (%) | 21.91% | 22.08% | 22.26% | 22.44% | 22.61% | |||||
STC: Şüalanma 1000W/m², hüceyrə temperaturu 25ºC, AM1.5G
NMOT: Şüalanma 800W/m², ətraf mühitin temperaturu 20ºC, küləyin sürəti 1m/s, AM1.5G
| Arxa Qazanc | Parametr | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimum güc (Pmax) | 651W | 656 Vt | 662W | 667W | 672W |
| Modul Səmərəliliyi STC (%) | 23.00% | 23.19% | 23.37% | 23.56% | 23.74% | |
| 15% | Maksimum güc (Pmax) | 713W | 719W | 725 Vt | 730 Vt | 736W |
| Modul Səmərəliliyi STC (%) | 25.19% | 25.40% | 25.60% | 25.80% | 26.01% | |
| 25% | Maksimum Güc (Pmax) | 775 Vt | 781W | 788W | 794W | 800 Vt |
| Modul Səmərəliliyi STC (%) | 27.38% | 27.60% | 27.83% | 28.05% | 28.27% |
| Konteyner | 40'HQ |
| Palet başına ədədlər | 32 |
| Hər qab üçün paletlər | 18 |
| Hər qabda ədəd | 576 |
| Əməliyyat Modulu Temperaturu | -40℃ ilə +85℃ arasında |
| Maksimum Sistem Gərginliyi | 1500 DC (IEC) |
| Maksimum Seriyalı Qoruyucu Reytinqi | 35A |
| Güc Dözümlülüyü | 0/+5W |
| Nominal İşləmə Temperaturu (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax-ın temperatur əmsalı | -0.30%/℃ |
| Voc-un temperatur əmsalı | -0.24%/℃ |
| Isc-in temperatur əmsalı | +0.04%/℃ |
ALife Günəş Texnologiyaları MMC
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-poçt: gavin@alifesolar.com
Bina 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Çin
www.alifesolar.com