LECO N-TYPEHüceyrə Texnologiyası
SMBB Yarım Kəsilmiş Hüceyrə Texnologiyası
İkiüzlü HüceyrəModul Texnologiyaları
Əla Anti-PID Aşağı Qapaqlı Performans
Daha az İsti Nöqtə Kölgələmə Effektləri
Daha yüksək güc çıxışı Aşağı BOS və LCOE
● ISO9001:2015 Keyfiyyət İdarəetmə Sistemi
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Standart Keyfiyyət
● IEC61701/IEC62716 Duz/Duman/Ammonyak Testləri
| Günəş batareyaları | N tipli Mono |
| Hüceyrələrin sayı | 144 (6x24) |
| Ölçülər | 2278 x 1134 x 30 mm |
| Çəki | 31.5 kq |
| Ön / Arxa Şüşə | 2.0 mm örtüklü yarı temperli şüşə |
| Çərçivə | Anodlaşdırılmış alüminium ərintisi (gücləndirilmiş yüksək yüklü isteğe bağlıdır) |
| Qovşaq Qutusu | Ip68 reytinqi (keçid diodları ilə 3) |
| Çıxış Kabelləri | 4.0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Uzunluq fərdiləşdirilə bilər | |
| Konnektorlar | Mc4 ilə uyğundur |
| Mexaniki yük testi | Ön 5400Pa / Arxa 2400Pa |
| Güc Sinfi | ALVU-570ND | ALVU-575ND | ALVU-580ND | ALVU-585ND | ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimum güc (Pmax) | 570 Vt | 429W | 575 Vt | 433W | 580 Vt | 437W | 585 Vt | 441W | 590 Vt | 445 Vt |
| Açıq Dövrə Gərginliyi (Səs) | 51.41V | 48.69V | 51.55V | 48.82V | 51.68V | 48.96V | 51.81V | 49.09V | 51.94V | 49.23V |
| Qısa Qapanma Cərəyanı (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11.53A | 14.36A | 11.59A | 14.43A | 11.65A |
| Maksimum gücdə gərginlik (Vmpp) | 42.41V | 39.36V | 42.56V | 39.51V | 42.71V | 39.66V | 42.86V | 39.80V | 43.00V | 39.95V |
| Cari Maksimum Güc (Imp) | 13.44A | 10.90A | 13.51A | 10.96A | 13.58A | 11.02A | 13.65A | 11.08A | 13.72A | 11.14A |
| MODUL SƏMƏRƏLİLİYİ (%) | 22.07% | 22.26% | 22.45% | 22.65% | 22.84% | |||||
STC: Şüalanma 1000W/m², hüceyrə temperaturu 25ºC, AM1.5G
NMOT: Şüalanma 800W/m², ətraf mühitin temperaturu 20ºC, küləyin sürəti 1m/s, AM1.5G
| Arxa Qazanc | Parametr | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimum güc (Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620 Vt |
| Modul Səmərəliliyi STC (%) | 23.17% | 23.37% | 23.57% | 23.78% | 23.98% | |
| 15% | Maksimum güc (Pmax) | 656 Vt | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Modul Səmərəliliyi STC (%) | 25.37% | 25.60% | 25.82% | 26.04% | 26.27% | |
| 25% | Maksimum Güc (Pmax) | 713W | 719W | 725 Vt | 731W | 738W |
| Modul Səmərəliliyi STC (%) | 27.58% | 27.82% | 28.07% | 28.31% | 28.55% |
| Konteyner | 20'GP | 40'HQ |
| Palet başına ədədlər | 36 | 36 |
| Hər qab üçün paletlər | 5 | 20 |
| Hər qabda ədəd | 180 | 720 |
| Əməliyyat Modulu Temperaturu | -40℃ ilə +85℃ arasında |
| Maksimum Sistem Gərginliyi | 1500 DC (IEC) |
| Maksimum Seriyalı Qoruyucu Reytinqi | 30A |
| Güc Dözümlülüyü | 0/+5W |
| Nominal İşləmə Temperaturu (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax-ın temperatur əmsalı | -0.29%/℃ |
| Voc-un temperatur əmsalı | -0.25%/℃ |
| Isc-in temperatur əmsalı | +0.045%/℃ |
ALife Günəş Texnologiyaları MMC
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-poçt: gavin@alifesolar.com
Bina 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Çin
www.alifesolar.com