LECO N-TYPEHüceyrə Texnologiyası
SMBB Yarım Kəsilmiş Hüceyrə Texnologiyası
İkiüzlü HüceyrəModul Texnologiyaları
Əla Anti-PID Aşağı Qapaqlı Performans
Daha az İsti Nöqtə Kölgələmə Effektləri
Daha yüksək güc çıxışı Aşağı BOS və LCOE
● ISO9001:2015 Keyfiyyət İdarəetmə Sistemi
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Standart Keyfiyyət
● IEC61701/IEC62716 Duz/Duman/Ammonyak Testləri
| Günəş batareyaları | N tipli Mono |
| Hüceyrələrin sayı | 108 (6x18) |
| Ölçülər | 1961 x 1134 x 33 mm |
| Çəki | 27.8 kq |
| Ön / Arxa Şüşə | 2.0 mm örtüklü yarı temperli şüşə |
| Çərçivə | Anodlaşdırılmış alüminium ərintisi (gücləndirilmiş yüksək yüklü isteğe bağlıdır) |
| Qovşaq Qutusu | Ip68 reytinqi (keçid diodları ilə 3) |
| Çıxış Kabelləri | 4.0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Uzunluq fərdiləşdirilə bilər | |
| Konnektorlar | Mc4 ilə uyğundur |
| Mexaniki yük testi | Ön 5400Pa / Arxa 2400Pa |
| Güc Sinfi | ALDB-490ND | ALDB-495ND | ALDB-500ND | ALDB-505ND | ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimum güc (Pmax) | 490 Vt | 368 Vt | 495 Vt | 372W | 500 Vt | 376 Vt | 505 Vt | 380 Vt | 510 Vt | 384W |
| Açıq Dövrə Gərginliyi (Səs) | 39.55V | 37.12V | 39.78V | 37.36V | 40.00V | 37.59V | 40.22V | 37.83V | 40.44V | 38.06V |
| Qısa Qapanma Cərəyanı (Isc) | 15.72A | 12.58A | 15.78A | 12.62A | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A |
| Maksimum gücdə gərginlik (Vmpp) | 33.11V | 31.08V | 33.31V | 31.29V | 33.51V | 31.50V | 33.71V | 31.71V | 33.91V | 31.91V |
| Cari Maksimum Güc (Imp) | 14.80A | 11.84A | 14.86A | 11.89A | 14.92A | 11.94A | 14.98A | 11.98A | 15.04A | 12.03A |
| MODUL SƏMƏRƏLİLİYİ (%) | 22.03% | 22.26% | 22.48% | 22.71% | 22.93% | |||||
STC: Şüalanma 1000W/m², hüceyrə temperaturu 25ºC, AM1.5G
NMOT: Şüalanma 800W/m², ətraf mühitin temperaturu 20ºC, küləyin sürəti 1m/s, AM1.5G
| Arxa Qazanc | Parametr | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimum güc (Pmax) | 515 Vt | 520 Vt | 525 Vt | 530 Vt | 536W |
| Modul Səmərəliliyi STC (%) | 23.14% | 23.37% | 23.61% | 23.84% | 24.08% | |
| 15% | Maksimum güc (Pmax) | 564W | 569W | 575 Vt | 581W | 587W |
| Modul Səmərəliliyi STC (%) | 25.34% | 25.60% | 25.86% | 26.12% | 26.37% | |
| 25% | Maksimum Güc (Pmax) | 613W | 619W | 625 Vt | 631W | 638W |
| Modul Səmərəliliyi STC (%) | 27.54% | 27.82% | 28.11% | 28.39% | 28.67% |
| Konteyner | 40'HQ |
| Palet başına ədədlər | 34 |
| Hər qab üçün paletlər | 24 |
| Hər qabda ədəd | 816 |
| Əməliyyat Modulu Temperaturu | -40℃ ilə +85℃ arasında |
| Maksimum Sistem Gərginliyi | 1500 DC (IEC) |
| Maksimum Seriyalı Qoruyucu Reytinqi | 30A |
| Güc Dözümlülüyü | 0/+5W |
| Nominal İşləmə Temperaturu (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax-ın temperatur əmsalı | -0.29%/℃ |
| Voc-un temperatur əmsalı | -0.25%/℃ |
| Isc-in temperatur əmsalı | +0.045%/℃ |
ALife Günəş Texnologiyaları MMC
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-poçt: gavin@alifesolar.com
Bina 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Çin
www.alifesolar.com