| ELEKTRİK LAYİHƏSİ | PARAMETRLƏR | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Maksimum güc | Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| Optimal işləmə gərginliyi | Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43.68 | 44.19 |
| Optimal işləmə cərəyanı | İmp(A) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| Açıq dövrə gərginliyi | Voc(V) | 52.32 | 52.58 | 52.77 | 53.03 |
| Qısaqapanma cərəyanı | İSC(A) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Modulun işləmə temperaturu diapazonu | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Maksimum sistem gərginliyi | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Maksimum qoruyucu cərəyan | A | 25 | |||
| Güc tolerantlığı diapazonu | % | 0~+3% | |||
| *STC (Standart test şəraiti): Frontal şüalanma 1000W/m², Hüceyrə temperaturu 25℃, Spektr AM1.5. | |||||
| Hüceyrənin nominal işləmə temperaturu | VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Maksimum güc temperaturu əmsalı | Pmax | %/℃ | -0.26 |
| Açıq dövrə gərginliyi temperatur əmsalı | Səs | %/℃ | -0.24 |
| Qısaqapanma cərəyanının temperatur əmsalı | İSC | %/℃ | 0.04 |
| Təhlükəsizlik səviyyəsi | II sinif |
| Məhsul zəmanəti | 12 illik məhsul materialları və texnologiyası |
| Enerji zəmanəti | 25 illik xətti güc çıxışı |
| *İlk ildə zəifləmə 2% təşkil edir. Növbəti ildən etibarən illik azalma 0,5%-dən azdır. Modulun gücü 25-ci ildə 80%-dən az deyil. | |
| Hüceyrə növü | TOPCon hüceyrəsi 182×91mm |
| Hüceyrə düzülüşü | 144 ədəd (12×12) |
| Modul ölçüsü | 2260x1219x2.7mm |
| Modul çəkisi | 7.44 kq |
| Qovşaq qutusu | Korpus reytinqi IP68 |
| Çıxış kabeli | 4 mm², 500 mm kabel şəbəkəsinin uzunluğu. Kabel uzunluğu özelleştirilebilir |
| Konnektor növü | MC4 uyğunluğu |
| Çərçivə | Yoxdur |
| Ön statik yük (qar təzyiqi) | 5400Pa |
| Arxa statik yük (külək təzyiqi) | 2400Pa |
| Nəqliyyat | Platformalı yük maşını 13 m | Platformalı yük maşını 17.5 m | Konteyner 20'C | Konteyner 40'C |
|---|---|---|---|---|
| Ölçü | 13 m | 17.5 m | 20'C | 40'C |
| Palet | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Parça/Palet | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Cəmi ədəd | 1540-cı il | 2100 | 280 | 1260 |
| Qablaşdırma ölçüsü (Palet) | 2320*1110*1400mm | |||
| Maksimum güc (Vt) | Çevrilmə Səmərəliliyi | Çəki | Məhsul Zəmanəti | Enerji Zəmanəti | Modul Ölçüləri | Hüceyrə Tərtibatı |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23,5% | 2.7 kq/m² | 12 il | 25 il | 2260x1219x2.7mm | 144 ədəd (12x12) |
| 500 510 520 530 | 23,5% | 2.7 kq/m² | 12 il | 25 il | 2260x1110x2.7mm | 132 ədəd (11x12) |
| 460 470 480 490 | 23,5% | 2.7 kq/m² | 12 il | 25 il | 2260x1020x2.7mm | 120 ədəd (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23,5% | 2.7 kq/m² | 12 il | 25 il | 2260x918x2.7mm | 108 ədəd (9x12) |
| 360 370 380 390 | 23,5% | 2.7 kq/m² | 12 il | 25 il | 2260x825x2.7mm | 96 ədəd (8x12) |
| 320 330 340 350 | 23,5% | 2.7 kq/m² | 12 il | 25 il | 2260x735x2.7mm | 84 ədəd (7x12) |
| 270 280 290 300 | 23,5% | 2.7 kq/m² | 12 il | 25 il | 2260x644x2.7mm | 72 ədəd (6x12) |
| 120 | 23,5% | 2.7 kq/m² | 12 il | 25 il | 1545x425x2.7mm | 72 ədəd (6x12) |
| 200 | 23,5% | 2.7 kq/m² | 12 il | 25 il | 1150x927x2.7mm | 54 ədəd (6x9) |
| 400 410 420 430 | 23,5% | 2.7 kq/m² | 12 il | 25 il | 1750x1150x2.7mm | 80 ədəd (8x10) |
ALife Günəş Texnologiyaları MMC
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-poçt: gavin@alifesolar.com
Bina 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Çin
www.alifesolar.com