LECO N-TYPEHüceyrə Texnologiyası
SMBB Yarım Kəsilmiş Hüceyrə Texnologiyası
İkiüzlü HüceyrəModul Texnologiyaları
Əla Anti-PID Aşağı Qapaqlı Performans
Daha az İsti Nöqtə Kölgələmə Effektləri
Daha yüksək güc çıxışı Aşağı BOS və LCOE
● ISO9001:2015 Keyfiyyət İdarəetmə Sistemi
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Standart Keyfiyyət
● IEC61701/IEC62716 Duz/Duman/Ammonyak Testləri
| Günəş batareyaları | N tipli Mono |
| Hüceyrələrin sayı | 132 (6x20) |
| Ölçülər | 2382 x 1134 x 33 mm |
| Çəki | 33.8 kq |
| Ön / Arxa Şüşə | 2.0 mm örtüklü yarı temperli şüşə |
| Çərçivə | Anodlaşdırılmış alüminium ərintisi (gücləndirilmiş yüksək yüklü isteğe bağlıdır) |
| Qovşaq Qutusu | Ip68 reytinqi (keçid diodları ilə 3) |
| Çıxış Kabelləri | 4.0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Uzunluq fərdiləşdirilə bilər | |
| Konnektorlar | Mc4 ilə uyğundur |
| Mexaniki yük testi | Ön 5400Pa / Arxa 2400Pa |
| Güc Sinfi | ALDT-605ND | ALDT-610ND | ALDT-615ND | ALDT-620ND | ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimum güc (Pmax) | 605W | 454W | 610 Vt | 458 Vt | 615 Vt | 462W | 620 Vt | 466 Vt | 625 Vt | 470 Vt |
| Açıq Dövrə Gərginliyi (Səs) | 48.75V | 45.70V | 48.94V | 45.91V | 49.13V | 46.12V | 49.32V | 46.33V | 49.50V | 46.54V |
| Qısa Qapanma Cərəyanı (Isc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| Maksimum gücdə gərginlik (Vmpp) | 40.82V | 38.29V | 40.99V | 38.47V | 41.16V | 38.65V | 41.33V | 38.83V | 41.50V | 39.01V |
| Cari Maksimum Güc (Imp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| MODUL SƏMƏRƏLİLİYİ (%) | 22.40% | 22.58% | 22.77% | 22.95% | 23.14% | |||||
| STC: Şüalanma 1000W/m², hüceyrə temperaturu 25°C, AM1.5G NMOT: Şüalanma 800W/m², ətraf mühitin temperaturu 20°C, küləyin sürəti 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Arxa Qazanc | Parametr | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimum güc (Pmax) | 635 Vt | 641W | 646W | 651W | 656 Vt |
| Modul Səmərəliliyi STC (%) | 23.52% | 23.71% | 23.91% | 24.10% | 24.29% | |
| 15% | Maksimum güc (Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Modul Səmərəliliyi STC (%) | 25.76% | 25.97% | 26.18% | 26.40% | 26.61% | |
| 25% | Maksimum Güc (Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775 Vt | 781W |
| Modul Səmərəliliyi STC (%) | 28.00% | 28.23% | 28.46% | 28.69% | 28.92% |
| Konteyner | 40'HQ |
| Palet başına ədədlər | 34 |
| Hər qab üçün paletlər | 20 |
| Hər qabda ədəd | 680 |
| Əməliyyat Modulu Temperaturu | -40℃ ilə +85℃ arasında |
| Maksimum Sistem Gərginliyi | 1500 DC (IEC) |
| Maksimum Seriyalı Qoruyucu Reytinqi | 30A |
| Güc Dözümlülüyü | 0/+5W |
| Nominal İşləmə Temperaturu (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax-ın temperatur əmsalı | -0.29%/℃ |
| Voc-un temperatur əmsalı | -0.25%/℃ |
| Isc-in temperatur əmsalı | +0.045%/℃ |
ALife Günəş Texnologiyaları MMC
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-poçt: gavin@alifesolar.com
Bina 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Çin
www.alifesolar.com