LECO N-TYPEHüceyrə Texnologiyası
SMBB Yarım Kəsilmiş Hüceyrə Texnologiyası
İkiüzlü Hüceyrə Modulu Texnologiyaları
Əla Anti-PID Aşağı Qapaqlı Performans
Daha az İsti Nöqtə Kölgələmə Effektləri
Daha yüksək güc çıxışı Aşağı BOS və LCOE
● ISO9001:2015 Keyfiyyət İdarəetmə Sistemi
● SO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Standart Keyfiyyət
● IEC61701/IEC62716 Duz/Duman/Ammonyak Testləri
| Günəş batareyaları | N tipli Mono |
| Hüceyrələrin sayı | 96 (6x16) |
| Ölçülər | 1762 x 1134 x 30 mm |
| Çəki | 24.0 kq |
| Ön şüşə | 2.0 mm örtüklü yarı temperli şüşə |
| Çərçivə | Anodlaşdırılmış alüminium ərintisi (gücləndirilmiş yüksək yüklü isteğe bağlıdır) |
| Qovşaq Qutusu | Ip68 reytinqi (keçid diodları ilə 3) |
| Çıxış Kabelləri | 4.0 mm² |
| 250 mm (+) / 350 mm (-) | |
| Uzunluq fərdiləşdirilə bilər | |
| Konnektorlar | Mc4 ilə uyğundur |
| Mexaniki yük testi | Ön 5400Pa / Arxa 2400Pa |
| Güc Sinfi | ALDX-435N | ALDX-440N | ALDX-445N | ALDX-450N | ALDX-455N | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimum güc (Pmax) | 435 Vt | 326 Vt | 440 Vt | 330 Vt | 445 Vt | 334W | 450 Vt | 338 Vt | 455 Vt | 342W |
| Açıq Dövrə Gərginliyi (Səs) | 34.49V | 32.33V | 34.74V | 32.58V | 34.97V | 32.82V | 35.21V | 33.07V | 35.45V | 35.68V |
| Qısa Qapanma Cərəyanı (Isc) | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A | 16.02A | 12.82A | 16.08A | 12.86A |
| Maksimum gücdə gərginlik (Vmpp) | 29.43V | 27.57V | 29.65V | 27.80V | 29.87V | 28.02V | 30.08V | 28.24V | 30.29V | 28.46V |
| Cari Maksimum Güc (Imp) | 14.78A | 11.82A | 14.84A | 11.87A | 14.90A | 11.92A | 14.96A | 11.97A | 15.02A | 12.02A |
| MODUL SƏMƏRƏLİLİYİ (%) | 21.77% | 22.02% | 22.27% | 22.52% | 22.77% | |||||
| STC: Şüalanma 1000W/m², hüceyrə temperaturu 25°C, AM1.5G NMOT: Şüalanma 800W/m², ətraf mühitin temperaturu 20°C, küləyin sürəti 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Arxa Qazanc | Parametr | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimum güc (Pmax) | 457W | 462W | 467W | 473W | 478 Vt |
| Modul Səmərəliliyi STC (%) | 22.86% | 23.12% | 23.38% | 23.65% | 23.91% | |
| 15% | Maksimum güc (Pmax) | 500 Vt | 506W | 512 Vt | 518 Vt | 523W |
| Modul Səmərəliliyi STC (%) | 25.04% | 25.32% | 25.61% | 25.90% | 26.19% | |
| 25% | Maksimum Güc (Pmax) | 544W | 550 Vt | 556W | 563W | 569W |
| Modul Səmərəliliyi STC (%) | 27.21% | 27.53% | 27.84% | 28.15% | 28.46% |
| Konteyner | 40'HQ |
| Palet başına ədədlər | 36 |
| Hər qab üçün paletlər | 26 |
| Hər qabda ədəd | 936 |
| Əməliyyat Modulu Temperaturu | -40℃ ilə +85℃ arasında |
| Maksimum Sistem Gərginliyi | 1500 DC (IEC) |
| Maksimum Seriyalı Qoruyucu Reytinqi | 30A |
| Güc Dözümlülüyü | 0/+5W |
| Nominal İşləmə Temperaturu (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax-ın temperatur əmsalı | -0.29%/℃ |
| Voc-un temperatur əmsalı | -0.25%/℃ |
| Isc-in temperatur əmsalı | +0.045%/℃ |
ALife Günəş Texnologiyaları MMC
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-poçt: gavin@alifesolar.com
Bina 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Çin
www.alifesolar.com