LECO N-TYPEHüceyrə Texnologiyası
SMBB Yarım Kəsilmiş Hüceyrə Texnologiyası
İkiüzlü HüceyrəModul Texnologiyaları
Əla Anti-PID Aşağı Qapaqlı Performans
Daha az İsti Nöqtə Kölgələmə Effektləri
Daha yüksək güc çıxışı Aşağı BOS və LCOE
● ISO9001:2015 Keyfiyyət İdarəetmə Sistemi
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Standart Keyfiyyət
● IEC61701/IEC62716 Duz/Duman/Ammonyak Testləri
| Günəş batareyaları | N tipli Mono |
| Hüceyrələrin sayı | 156 (6x26) |
| Ölçülər | 2465 x 1134 x 33 mm |
| Çəki | 34.8 kq |
| Ön / Arxa Şüşə | 2.0 mm örtüklü yarı temperli şüşə |
| Çərçivə | Anodlaşdırılmış alüminium ərintisi (gücləndirilmiş yüksək yüklü isteğe bağlıdır) |
| Qovşaq Qutusu | Ip68 reytinqi (keçid diodları ilə 3) |
| Çıxış Kabelləri | 4.0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Uzunluq fərdiləşdirilə bilər | |
| Konnektorlar | Mc4 ilə uyğundur |
| Mexaniki yük testi | Ön 5400Pa / Arxa 2400Pa |
| Güc Sinfi | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimum güc (Pmax) | 620 Vt | 467W | 625 Vt | 471W | 630 Vt | 475 Vt | 635 Vt | 479W | 640 Vt | 483W |
| Açıq Dövrə Gərginliyi (Səs) | 55.64V | 52.67V | 55.75V | 52.78V | 55.87V | 52.89V | 55.98V | 52.99V | 56.09V | 53.10V |
| Qısa Qapanma Cərəyanı (Isc) | 14.18A | 11.44A | 14.25A | 11.50A | 14.32A | 11.56A | 14.39A | 11.62A | 14.46A | 11.68A |
| Maksimum gücdə gərginlik (Vmpp) | 46.03V | 42.73V | 46.16V | 42.86V | 46.29V | 42.99V | 46.42V | 43.11V | 46.55V | 43.24V |
| Cari Maksimum Güc (Imp) | 13.47A | 10.93A | 13.54A | 10.99A | 13.61A | 11.05A | 13.68A | 11.11A | 13.75A | 11.17A |
| MODUL SƏMƏRƏLİLİYİ (%) | 22.18% | 22.36% | 22.54% | 22.72% | 22.90% | |||||
| STC: Şüalanma 1000W/m², hüceyrə temperaturu 25°C, AM1.5G NMOT: Şüalanma 800W/m², ətraf mühitin temperaturu 20°C, küləyin sürəti 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Arxa Qazanc | Parametr | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimum güc (Pmax) | 651W | 656 Vt | 662W | 667W | 672W |
| Modul Səmərəliliyi STC (%) | 23.29% | 23.48% | 23.66% | 23.85% | 24.04% | |
| 15% | Maksimum güc (Pmax) | 713W | 719W | 725 Vt | 730 Vt | 736W |
| Modul Səmərəliliyi STC (%) | 25.51% | 25.71% | 25.92% | 26.12% | 26.33% | |
| 25% | Maksimum Güc (Pmax) | 775 Vt | 781W | 788W | 794W | 800 Vt |
| Modul Səmərəliliyi STC (%) | 27.73% | 27.95% | 28.17% | 28.40% | 28.62% |
| Konteyner | 40'HQ |
| Palet başına ədədlər | 34 |
| Hər qab üçün paletlər | 16 |
| Hər qabda ədəd | 544 |
| Əməliyyat Modulu Temperaturu | -40℃ ilə +85℃ arasında |
| Maksimum Sistem Gərginliyi | 1500 DC (IEC) |
| Maksimum Seriyalı Qoruyucu Reytinqi | 30A |
| Güc Dözümlülüyü | 0/+5W |
| Nominal İşləmə Temperaturu (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax-ın temperatur əmsalı | -0.29%/℃ |
| Voc-un temperatur əmsalı | -0.25%/℃ |
| Isc-in temperatur əmsalı | +0.045%/℃ |
ALife Günəş Texnologiyaları MMC
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-poçt: gavin@alifesolar.com
Bina 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Çin
www.alifesolar.com