LECO N-TYPEHüceyrə Texnologiyası
SMBB Yarım Kəsilmiş Hüceyrə Texnologiyası
İkiüzlü HüceyrəModul Texnologiyaları
Əla Anti-PID Aşağı Qapaqlı Performans
Daha az İsti Nöqtə Kölgələmə Effektləri
Daha yüksək güc çıxışı Aşağı BOS və LCOE
● ISO9001:2015 Keyfiyyət İdarəetmə Sistemi
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● IEC61215/IEC61730 Standart Keyfiyyət
● IEC61701/IEC62716 Duz/Duman/Ammonyak Testləri
| Günəş batareyaları | N tipli Mono |
| Hüceyrələrin sayı | 132 (6x22) |
| Ölçülər | 2384 x 1303 x 35 mm |
| Çəki | 38.5 kq |
| Ön / Arxa Şüşə | 2.0 mm örtüklü yarı temperli şüşə |
| Çərçivə | Anodlaşdırılmış alüminium ərintisi (gücləndirilmiş yüksək yüklü isteğe bağlıdır) |
| Qovşaq Qutusu | Ip68 reytinqi (keçid diodları ilə 3) |
| Çıxış Kabelləri | 4.0 mm² |
| 250 mm (+)/ 350 mm (-) | |
| Uzunluq fərdiləşdirilə bilər | |
| Konnektorlar | Mc4 ilə uyğundur |
| Mexaniki yük testi | Ön 5400Pa / Arxa 2400Pa |
| Güc Sinfi | ALET-690ND | ALET-695ND | ALET-700ND | ALET-705ND | ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | STC | NMOT | |
| Maksimum güc (Pmax) | 690 Vt | 524W | 695W | 528 Vt | 700 Vt | 532W | 705W | 536W | 710 Vt | 540 Vt |
| Açıq Dövrə Gərginliyi (Səs) | 47.95V | 45.52V | 48.15V | 45.73V | 48.34V | 45.93V | 48.54V | 46.13V | 48.73V | 46.33V |
| Qısa Qapanma Cərəyanı (Isc) | 18.29A | 14.63A | 18.34A | 14.67A | 18.39A | 14.71A | 18.44A | 14.75A | 18.49A | 14.79A |
| Maksimum gücdə gərginlik (Vmpp) | 39.84V | 37.82V | 40.03V | 38.02V | 40.23V | 38.22V | 40.42V | 38.42V | 40.62V | 38.62V |
| Cari Maksimum Güc (Imp) | 17.32A | 13.86A | 17.36A | 13.89A | 17.40A | 13.92A | 17.44A | 13.95A | 17.48A | 13.98A |
| MODUL SƏMƏRƏLİLİYİ (%) | 22.21% | 22.37% | 22.53% | 22.70% | 22.86% | |||||
| STC: Şüalanma 1000W/m², hüceyrə temperaturu 25°C, AM1.5G NMOT: Şüalanma 800W/m², ətraf mühitin temperaturu 20°C, küləyin sürəti 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Arxa Qazanc | Parametr | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Maksimum güc (Pmax) | 725 Vt | 730 Vt | 735 Vt | 740 Vt | 746W |
| Modul Səmərəliliyi STC (%) | 23.32% | 23.49% | 23.66% | 23.83% | 24.00% | |
| 15% | Maksimum güc (Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Modul Səmərəliliyi STC (%) | 25.54% | 25.73% | 25.91% | 26.10% | 26.28% | |
| 25% | Maksimum Güc (Pmax) | 863W | 869W | 875 Vt | 881W | 888W |
| Modul Səmərəliliyi STC (%) | 27.77% | 27.97% | 28.17% | 28.37% | 28.57% |
| Konteyner | 40'HQ |
| Palet başına ədədlər | 32 |
| Hər qab üçün paletlər | 18 |
| Hər qabda ədəd | 576 |
| Əməliyyat Modulu Temperaturu | -40℃ ilə +85℃ arasında |
| Maksimum Sistem Gərginliyi | 1500 DC (IEC) |
| Maksimum Seriyalı Qoruyucu Reytinqi | 35A |
| Güc Dözümlülüyü | 0/+5W |
| Nominal İşləmə Temperaturu (NMOT) | 45±2℃ |
| Pmax-ın temperatur əmsalı | -0.30%/℃ |
| Voc-un temperatur əmsalı | -0.24%/℃ |
| Isc-in temperatur əmsalı | +0.04%/℃ |
ALife Günəş Texnologiyaları MMC
Telefon/Whatsapp/Wechat: +86 13023538686
E-poçt: gavin@alifesolar.com
Bina 36, Hongqiao Xinyuan, Chongchuan District, Nantong City, Çin
www.alifesolar.com